Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | B |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 5400 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8365U CPU @ 1.60GHz |
| Taktowanie bazowe | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| Ilość wątków | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GFX 1 | Zintegrowana |
| GFX 1 Type | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 14 |
Wydajność i niezawodność
Dell Latitude 5400 to solidna konstrukcja stworzona z myślą o profesjonalistach. Czterordzeniowy procesor Intel Core i5-8365U oraz 8 GB pamięci RAM DDR4 zapewniają płynne działanie systemu i aplikacji biurowych, a dysk SSD M.2 o pojemności 256 GB gwarantuje szybkie uruchamianie systemu i błyskawiczny dostęp do plików.
Gotowy do pracy od razu
Zainstalowany system Windows 11 Pro pozwala korzystać z komputera od razu po rozpakowaniu. Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 620 sprawdzi się doskonale do codziennych zadań – takich jak praca z dokumentami, wideokonferencje czy przeglądanie Internetu.
Kompaktowy i funkcjonalny
14-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920×1080) oferuje wyraźny obraz i komfort pracy w biurze lub w podróży. Laptop posiada klawiaturę QWERTY oraz klasę wizualną Grade A – co oznacza bardzo dobry stan techniczny i estetyczny, z minimalnymi śladami użytkowania.

























