Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | B |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 3310 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8365U CPU @ 1.60GHz |
| Base Clock Speed | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| CPU Threads | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 16GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SDD |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | Glossy |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 13" |
| LCD touchscreen | Yes |
Mobilność, która inspiruje do działania
Dell Latitude 3310 to laptop zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących wygodę, solidność i nowoczesny wygląd. Jego kompaktowa konstrukcja i wytrzymała obudowa sprawiają, że świetnie sprawdza się w podróży, szkole i biurze. To idealne połączenie praktyczności i profesjonalizmu w lekkiej formie.
Dotykowy ekran Full HD – wygoda obsługi na wyciągnięcie ręki
13-calowy ekran dotykowy Full HD (1920×1080) z błyszczącą powłoką gwarantuje doskonałą jakość obrazu, nasycone kolory i pełną precyzję reakcji na dotyk. Idealny do tworzenia notatek, obsługi aplikacji i przeglądania stron internetowych w intuicyjny sposób.
Nowoczesne podzespoły, które zapewniają płynność działania
Procesor Intel Core i5-8365U, 16 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD 256 GB to zestaw, który zapewnia błyskawiczne działanie systemu Windows 11 Pro, szybki start i pełną stabilność pracy nawet przy wielu otwartych aplikacjach


























