Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 7390 |
| Grade | A |
| Warranty | 12 months |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8350U CPU @ 1.70GHz |
| Base Clock Speed | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| CPU Threads | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD size | 13.3 |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
Mobilność i elegancja
Dell Latitude 7390 to kompaktowy laptop z ekranem 13,3”, który idealnie sprawdza się w podróży i w biurze. Smukła i lekka konstrukcja ułatwia transport, a solidna obudowa podkreśla biznesowy charakter urządzenia. To sprzęt zaprojektowany dla osób, które oczekują funkcjonalności i profesjonalnego stylu.
Wydajność i niezawodność
Laptop został wyposażony w procesor Intel Core i5-8350U ósmej generacji z czterema rdzeniami i ośmioma wątkami. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM DDR4 oraz szybkim dyskiem SSD M.2 256 GB gwarantuje płynne działanie systemu Windows 11 Pro. To konfiguracja, która z łatwością poradzi sobie z codziennymi zadaniami biurowymi i multimedialnymi.
Komfort codziennej pracy
Ekran Full HD o przekątnej 13,3 cala z matową powłoką zapewnia wyraźny obraz i eliminuje refleksy, co sprzyja wygodnej pracy w każdych warunkach. Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 620 zapewnia płynne wyświetlanie multimediów i prezentacji. Ergonomiczna klawiatura QWERTY gwarantuje komfortowe pisanie nawet podczas długich godzin pracy.

























