Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Warranty | 12 months |
| Grade | B |
| ITAD-On SN Manufacturer | Microsoft |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Surface PRO |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 10 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-7300U CPU @ 2.60GHz |
| CPU Cores | 2 |
| Ilość wątków | 4 |
| Taktowanie bazowe | 2.60 GHz |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | LPDDR3 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GFX 1 | Zintegrowana |
| GFX 1 Type | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | Blyszczaca |
| LCD resolution | 2736 x 1824 |
| LCD size | 12,3 |
| LCD touchscreen | tak |
Mobilność i wygoda
Surface Pro to sprzęt, który charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i wagą, co sprawia, że jest wygodny do przenoszenia. Ekran o przekątnej 12,3 cala i matowej powłoce gwarantuje komfort pracy w różnych warunkach oświetleniowych, a wbudowany ekran dotykowy umożliwia intuicyjne sterowanie urządzeniem. Dzięki systemowi Windows 10 Pro, masz pełną funkcjonalność tradycyjnego komputera w postaci lekkiego urządzenia.
Wydajność i szybkość
Wyposażony w procesor Intel Core i5-7300U z 2 rdzeniami i 4 wątkami, ten model Surface Pro zapewnia płynne działanie przy codziennych zadaniach biurowych, przeglądaniu internetu, czy odtwarzaniu multimediów. 8 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD M.2 o pojemności 256 GB zapewniają błyskawiczny dostęp do danych i sprawną wielozadaniowość. Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 620 umożliwia podstawową obróbkę grafiki i multimedia.
Przemyślany wybór
Z racji swojego Grade B oraz 12-miesięcznej gwarancji, Surface Pro może mieć niewielkie ślady użytkowania, ale nadal oferuje solidną jakość i wydajność. Idealny dla tych, którzy potrzebują mobilności i funkcjonalności urządzenia 2-w-1. Zaskoczy Cię swoją wszechstronnością, ale warto zwrócić uwagę na wielkość ekranu i dostosować ją do swoich potrzeb.













