Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | A |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Panasonic |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | ToughPad FZ-G1 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-7300U CPU @ 2.60GHz |
| Base Clock Speed | 2.60 GHz |
| CPU Cores | 2 |
| CPU Threads | 4 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | LPDDR3 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SDD |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | Glossy |
| LCD resolution | 1920 x 1200 |
| LCD size | 10.1 |
Gotowy na każde warunki
Panasonic ToughPad FZ-G1 to pancerny tablet stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Solidna obudowa spełnia normy odporności na upadki, wodę i pył, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pracy terenowej, magazynach czy serwisach technicznych.
Niezawodna praca mobilna
Wyposażony w procesor Intel Core i5 siódmej generacji, 8 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD 256 GB, FZ-G1 zapewnia płynną pracę nawet przy wielu otwartych aplikacjach. Matryca o rozdzielczości 1920x1200 i przekątnej 10,1 cala gwarantuje czytelność w każdych warunkach – także w terenie.
Przemyślana technologia w terenie
en model w wersji Grade A zachowany jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, z jedynie minimalnymi śladami użytkowania. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują sprzętu odpornego, kompaktowego i gotowego do działania wszędzie tam, gdzie laptopy nie dają rady.













