Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Warranty | 12 months |
| Grade | A |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 3400 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz |
| Base Clock Speed | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| CPU Threads | 4 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 16GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | matte |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 14 |
Swoboda pracy gdziekolwiek jesteś
Matowy ekran 14" Full HD zapewnia komfortową przestrzeń roboczą i dobrą widoczność nawet w nasłonecznionych pomieszczeniach. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze laptop świetnie sprawdza się w podróży. Przemyślana obudowa i wygodna klawiatura zwiększają komfort użytkowania.
Technologia, która robi różnicę
Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 ósmej generacji i 16 GB RAM gwarantują płynne działanie systemu i aplikacji. Szybki dysk SSD 512 GB zapewnia błyskawiczny dostęp do plików i sprawne uruchamianie programów. Zintegrowana grafika Intel UHD Graphics 620 idealnie nadaje się do zadań biurowych i multimedialnych.
Rozsądna decyzja
Sprzęt w klasie Grade A — w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, z minimalnymi śladami użytkowania. W zestawie zasilacz. To niezawodny i funkcjonalny laptop, który z powodzeniem zastąpi nowy sprzęt w znacznie niższej cenie.

























