Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 5490 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8350U CPU @ 1.70GHz |
| Base Clock Speed | 1.70 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| CPU Threads | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 16GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SDD |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | matte |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 14 |
Idealny do pracy mobilnej
Dell Latitude 5490 to solidny, biznesowy laptop stworzony z myślą o codziennej pracy. Kompaktowa obudowa 14” ułatwia transport, a wydajne podzespoły – jak procesor Intel Core i5 oraz szybki dysk SSD – zapewniają komfortowe działanie w każdej sytuacji. Idealny do biura, pracy zdalnej, nauki oraz zadań administracyjnych.
Wydajność i płynność działania
Model został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5-8350U, aż 16 GB pamięci RAM i szybki dysk SSD 256 GB. Taka konfiguracja umożliwia sprawną pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie, szybkie uruchamianie systemu Windows 11 Pro oraz obsługę programów biurowych, przeglądarek czy wideokonferencji bez zacięć.
Gotowy do użycia
Laptop jest gotowy do pracy zaraz po włączeniu – system został zainstalowany i aktywowany. Sprzęt klasy A, dokładnie sprawdzony technicznie, objęty 12-miesięczną gwarancją. W zestawie znajduje się zasilacz – nie musisz kupować nic dodatkowego. To świetny wybór dla osób, które cenią sobie sprawdzony sprzęt i oszczędność czasu.





















