Dell Latitude 7390 2-in-1 | I5-8250U | 8GB | 512GB | UHD620 | B (kopiuj)
Dell Latitude 7390 2-in-1 to wszechstronny, biznesowy laptop klasy B z 13,3-calowym dotykowym ekranem Full HD, konwertowalną konstrukcją, procesorem Intel Core i5-8250U, 8 GB RAM i szybkim dyskiem SSD 512 GB, wyposażony w zintegrowaną grafikę Intel UHD 620 i system Windows 11 Pro, idealny do pracy i rozrywki.
Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 7390 |
| Grade | B |
| Warranty | 12 months |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8350U CPU @ 1.70GHz |
| Taktowanie bazowe | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| Ilość wątków | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | LPDDR3 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GFX 1 | Zintegrowana |
| GFX 1 Type | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD size | 13.3 |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD surface | Matowa |
Moc i wydajność w codziennych zadaniach
Wyposażony w procesor Intel Core i5‑8350U (4 rdzenie, 8 wątków, taktowanie 1,6 GHz) oraz 8 GB pamięci RAM LPDDR3, Latitude 7390 radzi sobie z wielozadaniowością i typowymi aplikacjami biurowymi. Zintegrowana grafika Intel UHD Graphics 620 umożliwia komfortową pracę z multimediami i dokumentami. Dzięki tym podzespołom laptop jest gotowy do wymagających zadań bez zacięć.
Gotowy do pracy od pierwszego włączenia
Dell Latitude 7390 w stanie używanym klasy Grade B z 12-miesięczną gwarancją to laptop idealny do biura i nauki. Posiada układ klawiatury QWERTY i pracuje pod kontrolą Windows 11 Pro, co zapewnia nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy. Dzięki kompaktowej konstrukcji łatwo zabrać go w podróż służbową lub na spotkanie.
Szybkość i komfort pracy na matowym ekranie
Laptop posiada dysk SSD M.2 256 GB, co gwarantuje błyskawiczne uruchamianie systemu i programów. Matowy ekran 13,3″ Full HD (1920×1080) zapewnia wygodną pracę w różnych warunkach oświetleniowych i chroni oczy przed odbiciami światła. Dzięki temu każda praca, od dokumentów po przeglądanie stron, jest przyjemna i efektywna.

























