Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | A |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 3410 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-10310U CPU @ 1.70GHz |
| Taktowanie bazowe | 1.70 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| Ilość wątków | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 16GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GFX 1 | Zintegrowana |
| GFX 1 Type | Intel(R) UHD Graphics |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | Matowa |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 14 |
| LCD touchscreen | tak |
Wydajność i mobilność w jednym urządzeniu
Dell Latitude 3410 to nowoczesny laptop klasy biznes, który łączy wysoką wydajność, niską wagę i elegancki wygląd. Dzięki solidnej konstrukcji i nowoczesnym podzespołom jest idealny do pracy biurowej, nauki czy zdalnych spotkań. To kompaktowe urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niezawodności w każdej sytuacji.
Dotykowy ekran i matowa powierzchnia
Laptop wyposażony został w 14-calowy ekran Full HD (1920×1080) z matową powłoką i obsługą dotyku. Zapewnia wyraźny obraz, wygodę pracy w jasnych pomieszczeniach i naturalne odwzorowanie kolorów. Ekran dotykowy zwiększa funkcjonalność i pozwala obsługiwać urządzenie w sposób szybki i intuicyjny.
Stabilna wydajność i błyskawiczna praca
Za moc obliczeniową odpowiada procesor Intel Core i5 10. generacji wspierany przez 16 GB pamięci RAM i szybki dysk SSD M.2 256 GB. Takie zestawienie gwarantuje błyskawiczne działanie systemu Windows 11 Pro oraz płynną obsługę wielu zadań jednocześnie.

























