Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | B |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | HP |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | All-in-One 24 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| CPU | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Pentium |
| CPU model | Pentium Gold G6500T |
| Taktowanie bazowe | 3.40 GHz |
| CPU Cores | 2 |
| Ilość wątków | 4 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | DDR4 |
| RAM size | 4GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 128GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GFX 1 | Zintegrowana |
| GFX 1 Type | Intel(R) UHD Graphics 610 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | Matowa |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 23,8" |
HP All-in-One 24 – nowoczesne rozwiązanie w kompaktowej formie
HP All-in-One 24 to funkcjonalny komputer stacjonarny zintegrowany z monitorem, który łączy w sobie estetykę, wygodę i oszczędność miejsca. Idealnie sprawdzi się w biurze, w domu oraz do codziennej pracy biurowej, nauki i przeglądania internetu.
Wydajność i prostota użytkowania
Urządzenie wyposażono w procesor Intel Pentium Gold G6400T, 4 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD 128 GB, co zapewnia płynne działanie i szybki start systemu. Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 610 oferuje wyraźny obraz oraz komfortową pracę z dokumentami, filmami i aplikacjami biurowymi.
Kompaktowy design i funkcjonalność
Dzięki konstrukcji typu All-in-One komputer zajmuje minimum miejsca i eliminuje potrzebę stosowania oddzielnej jednostki centralnej. Urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po podłączeniu – wystarczy podłączyć zasilanie i rozpocząć korzystanie.













