Dell Latitude 7220 Rugged i5-8365U | 8GB | 256GB | UHD620 | A
Wydajny, lekki i odporny tablet biznesowy z ekranem 11,6" Full HD i systemem Windows 11 Pro. Doskonały wybór dla pracowników terenowych, serwisantów i osób szukających solidnego sprzętu do zadań specjalnych.
This product is no longer available.
Product Information
| General | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Grade | A |
| Warranty | 12 months |
| ITAD-On SN Manufacturer | Dell Inc. |
| Lot/Serial Number/ITAD-On Model (label) | Latitude 7220 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| CPU | |
|---|---|
| CPU Series | Intel Core i5 |
| CPU model | Intel(R) Core(TM) i5-8365U CPU @ 1.60GHz |
| Base Clock Speed | 1.60 GHz |
| CPU Cores | 4 |
| CPU Threads | 8 |
| RAM | |
|---|---|
| RAM type | LPDDR3 |
| RAM size | 8GB |
| Drive | |
|---|---|
| Drive 1 type | SSD M.2 |
| Drive 1 size | 256GB |
| Graphic | |
|---|---|
| GPU type | integrated |
| GPU Model | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Display | |
|---|---|
| LCD surface | matte |
| LCD resolution | 1920 x 1080 |
| LCD size | 11,6" |
Moc i sprawność w trudnych warunkach
Dell Latitude 7220 wyposażony został w procesor Intel Core i5-8365U, 8 GB pamięci RAM LPDDR3 oraz szybki dysk SSD M.2 o pojemności 256 GB. To zestaw, który sprawnie poradzi sobie z aplikacjami biurowymi, przeglądarką internetową i narzędziami specjalistycznymi. Wersja Grade A oznacza, że sprzęt jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i w pełni sprawny technicznie.
Gotowy do pracy w terenie i biurze
Matowy ekran o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD (1920×1080) zapewnia wygodną pracę nawet w jasnym otoczeniu. Kompaktowa forma tabletu sprawia, że łatwo go transportować, a jednocześnie oferuje pełną funkcjonalność laptopa dzięki systemowi Windows 11 Pro. Zintegrowana grafika Intel UHD 620 umożliwia płynną obsługę aplikacji i multimediów.
Gotowy do pracy w terenie i biurze
Matowy ekran o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD (1920×1080) zapewnia wygodną pracę nawet w jasnym otoczeniu. Kompaktowa forma tabletu sprawia, że łatwo go transportować, a jednocześnie oferuje pełną funkcjonalność laptopa dzięki systemowi Windows 11 Pro. Zintegrowana grafika Intel UHD 620 umożliwia płynną obsługę aplikacji i multimediów.
Urządzenie w stanie Grade A, w pełni sprawne technicznie i wizualnie bardzo dobrze zachowane. Nie posiada rysika, wszystkie pozostałe elementy są kompletne i w dobrym stanie.









