Informacje o produkcie
| Ogólne | |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Grade | A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Producent | Dell |
| Model | Latitude 7200 2-in-1 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Procesor | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Core i7-8665U |
| Taktowanie bazowe | 1.90 GHz |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Ilość wątków | 8 |
| Pamięć | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci RAM | LPDDR3 |
| Rozmiar pamięci RAM | 16 GB |
| Dysk | |
|---|---|
| Rodzaj dysku twardego | SSD M.2 |
| Pojemność dysku twardego | 256 GB |
| Układ graficzny | |
|---|---|
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Ekran | |
|---|---|
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 |
| Przekątna ekranu | 12,3" |
| Ekran dotykowy | tak |
Biznesowa mobilność 2w1
Dell Latitude 7200 2-in-1 to idealny sprzęt dla osób pracujących mobilnie. Dzięki odłączanej klawiaturze laptop szybko zamienia się w funkcjonalny tablet, pozwalając na komfortową pracę i przeglądanie treści w każdej sytuacji. Lekki, poręczny i solidnie wykonany – świetnie sprawdzi się w biurze, podróży i podczas prezentacji.
Szybkość i funkcjonalność
Laptop wyposażono w wydajny procesor Intel Core i7, 16 GB pamięci RAM i szybki dysk SSD 256 GB. To zestaw, który z łatwością poradzi sobie z codziennymi zadaniami, pracą biurową czy przeglądaniem internetu. Ekran dotykowy Full HD zapewnia doskonałą jakość obrazu i intuicyjną obsługę.
Gotowy do działania
Urządzenie jest w bardzo dobrym stanie (Grade A) i objęte 12-miesięczną gwarancją. W zestawie znajduje się laptop z wypinaną klawiaturą, zasilacz oraz kabel zasilający – wszystko, czego potrzebujesz, by od razu rozpocząć pracę. System Windows 11 Pro jest zainstalowany i gotowy do użycia.













